afiyet olsun
Menu
Onze kaart verandert zo nu en dan. Omdat de seizoenen veranderen, maar ook gewoon omdat wij het leuk vinden om te blijven veranderen en nieuwe dingen op tafel te zetten. Hieronder vind je onze kaart van nu. De mezze's wisselen iedere maand — de nieuwste mezze's vind je op ons krijtbord en op de homepage.
Lunch
tot 15:00
Lunch
MezzebordⓋV
15.004 seizoensmezzes, geserveerd met brood.
Ispanaklı BörekⓋ
9.50Hartige 'taart' van dun deeg, gevuld met spinazie en feta, geserveerd met salade en een dip van çemen (kruidige fenegriekpasta).
Kuzulu Börek
12.50Hartige 'taart' van dun deeg, gevuld met lam, gekarameliseerde ui en tomaat, geserveerd met salade en een dip van yoghurt met munt en citroen.
SoepⓋV
7.00Onze soep wisselt van tijd tot tijd. Check het krijtbord voor de soep van het moment of vraag het ons! Geserveerd met brood en boter.
Lunchsetjes
Spinazie LunchsetjeⓋ
13.00Ispanaklı Börek — hartige 'taart' van spinazie en feta. Geserveerd met een klein portie soep, salade en çemendip.
Lams Lunchsetje
16.00Kuzulu Börek — hartige 'taart' van lam, gekarameliseerde ui en tomaat. Geserveerd met een klein portie soep, salade en yoghurtdip met munt en citroen.
ZoetigheidⓋV
3.70vanaf
Vraag bij het bestellen naar de beschikbare soorten.
Ⓥ = vegetarisch / Ⅴ = vegan optie beschikbaar
Avond
vanaf 17:00
Soep
SoepⓋV
7.00Onze soep wisselt van tijd tot tijd. Check het krijtbord voor de soep van het moment of vraag het ons!
Mezzes
MezzesⓋV
7.50(vanaf) per portie
Huisgemaakte seizoensmezzes. Check het krijtbord voor onze wisselende mezzes of vraag het ons!
Warme gerechten
Kuru Biberli Yeşil DomatesV
9.50Groene tomaten, bulgur, knoflook, olijfolie en gedroogde pepers. Samen gegaard in de houtoven.
Limon Kabuklu Karides Güveç
10.50Garnalen met knoflook en bleekselderij, gesauteerd in boter. Rijke botersaus, verse citroenrasp.
Etli Pazı Dolması
15.00Snijbiet gevuld met gekruid gehakt, rijst, dille en peterselie. Gegaard in bouillon van runderbotten. Geserveerd met yoghurtsaus.
Patlıcan ÇığırtmaV
13.50Aubergine en Turkse puntpaprika uit de houtoven. Langzaam gegaard in knoflook-tomatensaus.
Kuzulu Keşkek
17.50Romige gebroken tarwe, langzaam gegaard in bouillon met lamsvlees. Afgewerkt met draadjes lam en rode peper-botersaus.
Dessert
Damla Sakızlı Muhallebi
9.50Romige melkpudding met mastiek. Geroosterde kadayıf en ijs.
Ⓥ = vegetarisch / Ⅴ = vegan optie beschikbaar
Dranken
koffie, thee, raki, bier & wijn
Koffie & thee
Espresso / dubbel
2.50 / 3.00Americano
3.00Cortado
3.25Cappucino / groot
3.50 / 4.00Flat white
3.85Latte
3.75Iced latte
4.00Iced americano
4.00Espresso tonic
4.50Turkse koffie
2.50Turkse thee
1.50Thee
3.50verse munt / gember
Thee
3.50zwart / groen / verveine / earl grey / lindebloesem / salie
Koude dranken
Fritz
3.20kola / sinaasappel / citroen / rabarber / appel-kers
Schulp
3.50appel of peer
Three Cents Aegean Tonic
3.75Three Cents Ginger Beer
3.75Three Cents Mandarijn & Bergamot Soda
3.75Degrow Lab Kombucha
5.00Water
3.00plat / bruis
Homemade ijsthee / lemonade
4.00Ayran / şalgam
3.00Raki
Beylerbeyi Mavi
6.00 / 32.50 / 65.00glas 6cl / 35cl / 70cl
Beylerbeyi Göbek
8.50 / 66.55 / 90.70glas 6cl / 50cl / 70cl
Beylerbeyi Kalecik Karası
8.90 / 95.00glas 6cl / 70cl
Bier
Playground (<0.5%)
5.50vandeStreek
Fris en hoppig met tropisch fruit.
Hazy Weekend (6.6%)
6.50vandeStreek
Zacht, juicy en fruitig. Een moderne NEIPA.
Dakhaas (5.5%)
6.20Maximus
Witzen met een volle, romige, bloemige smaak.
Brutus (6%)
6.50Maximus
Amber lager met een zachte smaak en tonen van grapefruit en karamel.
Efes
4.00lichte Turkse pils (5%)
Mythos
4.00milde Griekse pils (4,7%)
Evertom Cider 75cl (6.5%)
30.00Cider uit Utrecht van Nederlandse appels. Fris en droog.
Witte wijnen
Paşaeli Emir (Kapadokya)
7.00 / 34.00Citrus, bloemen, mineraal, fris en strak.
Paşaeli Meşeli Yapıncak (Tekirdağ)
7.00 / 34.00Vol, zacht, appel, amandel.
502 Narince Orange Wine (Tokat)
42.50Appel, mineralen, lichte grip.
Rode wijnen
Paşaeli 6N (Çanakkale)
7.00 / 34.00Gekoeld, licht, sappig rood fruit, kruidig.
Gala Papaskara (Edirne)
7.50 / 36.00Zacht, rood fruit, aards, soepel.
Paşaeli Yabani Maya (Denizli)
8.00 / 38.50Licht, aardbei en framboos, fris en zacht.
502 Merzifon Karası (Amasya)
48.50Elegant, donker fruit, subtiele houttonen.
Rosé
Gala Papaskara Rosé (Edirne)
7.50 / 36.00Fris, fruitig, kers en citrus, licht kruidig.
Ⓥ = vegetarisch / Ⅴ = vegan optie beschikbaar